„Mali Słowianie”

program edukacji historycznej dla dzieci w wieku przedszkolnym

rok szkolny 2019/2020

OPRACOWANIE :

mgr Gabriela Stybak

„Z angielskim za pan brat”

program nauczania języka angielskiego

dla dzieci w wieku przedszkolnym

rok szkolny 2019/ 2020

Opracowanie: mgr Gabriela Stybak

Jak co roku nasze przedszkolaki w okresie świątecznym biorą udział w przeglądzie form plastycznych, organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy. Tak było i w tym roku. Tematem tegorocznego przeglądu był „Mój Świąteczny Anioł”.

Przedszkolaki osiągnęły wysokie wyniki:

I MIEJSCE: Leon Stybak

III MIEJSCE: Zuzanna Mozgała

III MIEJSCE: Jan Kret

WYRÓŻNIENIE: Antoni Kutermak, Kacper Tyrybon oraz Rafał Wrona

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go zawsze bardzo uroczyście. W piątek, w dzień przedszkolnej Wigilii, 20.12.2019r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.

Zaraz po śniadaniu grupa Średniaków i Starszaków udała się do szkoły, aby obejrzeć „Jasełka”. Śpiew kolęd, a przede wszystkim piękne przedstawienie sprawiły, że wszyscy odczuli wielką radość w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Po zakończeniu „Jasełek” wróciliśmy do przedszkola, a tam już czekał na nas Wigilijny poczęstunek. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i śpiewały kolędy. W tym dniu na przedszkolaki czekała również pod choinką niespodzianka- świąteczna paczka od Świętego Mikołaja.

Z O B A C Z   Z D J Ę  C I A ! ! !

mikolajPomimo braku białego puchu, w piątek, 6 grudnia w naszym przedszkolu  pojawił się długo wyczekiwany przez dzieci gość- św. Mikołaj. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty, a dzieci bardzo się ucieszyły z tej wizyty. Podczas spotkania ze św. Mikołajem przedszkolaki  zaśpiewały Mikołajowi piosenki i wyrecytowały wierszyki. Na zakończenie wizyty, Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. ZOBACZ ZDJĘCIA!!!