pluszowy-mis-duzy-misiek-brazowyW piątek 23 listopada swoje święto w naszym przedszkolu obchodził Pluszowy Miś. W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola trzymając w ręce swojego ulubionego pluszaka. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, rozwiązywaliśmy zagadki o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek, a także obejrzeliśmy bajkę pt.: „Miś Uszatek”. Na koniec razem ze swoimi misiami kosztowaliśmy smakołyki przygotowane przez Radę Rodziców, a resztę dnia spędziliśmy na zabawie nie tylko z koleżankami i kolegami z przedszkola, ale i z Pluszowymi Misiami. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Zobacz zdjęcia!!!