dzwoneczkiCzwartego grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole „VIII Gminny Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy”, którego celem było propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez aktywne spędzanie czasu oraz rozwijanie sprawności fizycznej. To również świetna okazja do integracji uczniów klas II i III ze wszystkich szkół naszej gminy.

Głównymi organizatorami byli: Dyrektor Szkoły pani Beata Chmielowska oraz nauczyciele: pani Barbara Piórkowska – Prorok oraz pan Paweł Wadowski. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Brzeźnica mgr inż. Bogusław Antos. W turnieju wzięły udział dzieci z klas II i III szkół podstawowych z Paszkówki, Marcyporęby, Sosnowic, Tłuczani i Łączan. Do  zawodów przystąpiło  72 dzieci z gminy Brzeźnica, które rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych, pokonując różne tory przeszkód. Wśród dzieci młodszych z klas II szkół podstawowych I miejsce zajęli uczniowie ze SP w Tłuczani, II ze SP w Marcyporębie, trzecie ze SP w Paszkówce. W kategorii klas III szkoły podstawowej zwyciężyła drużyna ze SP w Łączanach, drugie miejsce zajęła SP z Sosnowic, a trzecie  SP z Paszkówki.  Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy, a ponadto każdy uczestnik zwycięskiej drużyny otrzymał z rąk Pana Wójta medal. Tego dnia  dzieci obejrzały przedstawienie i spotkały się również ze Świętym Mikołajem, który przyniósł dla każdego z nich słodki upominek.

Szczególne podziękowania przekazujemy panu Wójtowi Gminy Brzeźnica

za patronat nad imprezą a także partnerowi CKiP w Brzeźnicy

oraz licznym sponsorom.Dziękujemy !!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA !!!