Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu, to jeden z  najbardziej wyczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Dzieci starannie się do niego przygotowują. Tworzą prace plastyczne, na których króluje Mikołaj, przygotowują piosenkę i wiersz, które to będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkowym gościem. Robią to z ogromną przyjemnością.

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując „mikołajowych” dzwoneczków.

Św. Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Po złożonej obietnicy Św. Mikołaj obdarzył prezentami wszystkie przedszkolaki i obiecał, że za rok na pewno ich odwiedzi.

Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.  ZOBACZ ZDJĘCIA!!!!