W piątek 14 grudnia 2018r. nasi uczniowie brali udział w zawodach gminnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłoców. Dziewczyny z klas V i VI z naszej szkoły zajęły III miejsce, a chłopcy okzali się bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce w gminie Brzeźnica. Zwyciężając chłopcy awansowali do kolejnego etapu turnieju, który odbędzie się w nowym roku 2019. To nie jedyne sportowe sukcesy naszych uczniów w tym roku szkolnym. Wcześniej w październiku Ci sami chłopcy wygrali również dwa gminne turnieje w piłce nożnej halowej, na pochwałę zasługują także wyniki naszych tenisistów stołowych, którzy zajęli dwa III miejsca w kategorii drużynowej młodszej i starszej uczniów z gminy w Brzeźnica. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach rywalizacji! ZDJĘCIA!!