Tuż przed świętami Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki wzięły udział w XV Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej- symbole świąt”, organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Tematem tegorocznej edycji przeglądu był „Mój Święty Mikołaj”. Do konkursu zgłoszono 81 prac z przedszkoli i szkół z Gminy Brzeźnica, z czego kilkanaście stanowiło prace naszych przedszkolaków.

     Dzieciom udało się zdobyć kilka wysokich miejsc.

W kategorii I- Przedszkole+ kl. „0”

I MIEJSCE- Grupa II „Średniaki”

I MIEJSCE- Leon Stybak z grupy maluchów

III MIEJSCE- Sylwia Mostowik z grupy starszaków

WYRÓZNIENIE- Magdalena Zaremba z grupy średniaków

WYRÓZNIENIE- Kacper Tyrybon z grupy średniaków

W kategorii V- Prace Rodzinne

II MIEJSCE – Julia Kowalska z grupy starszaków

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM!!!