Sukcesy naszych wokalistów!!!

W styczniu 2019 roku, nasi wokaliści zmagali się na tegorocznych Przeglądach Kolęd i Pastorałek w Zatorze, Spytkowicach oraz w Brzeźnicy. Jak co roku wykazali się dużymi zdolnościami, zdobywając wysokie lokaty. Komisja konkursowa oceniając występy młodych wokalistów kładła szczególny nacisk na dobór repertuaru, interpretację wokalną i muzyczną, poczucie rytmu oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasi uczniowie Srokosz Natalia, Błachut Julia, Miśkiewicz Magdalena, Brania Agnieszka, Starowicz Julia, Pawlica Paulina, Górka Karol, zaprezentowali się w kategoriach: zespoły i soliści.

A oto zdobyte lokaty:

Kategoria soliści:

Błachut Julia: Zator- wyróżnienie, Spytkowice – II miejsce, Brzeźnica – III miejsce

Srokosz Natalia: Brzeźnica – wyróżnienie

Starowicz Julia: Spytkowice- III miejsce, Brzeźnica- I miejsce

Pawlica Paulina: Brzeźnica – wyróżnienie

Kategoria grupa muzyczna, zespoły:

Grupa Wokalna w składzie: Brania Agnieszka, Paulina Pawlica, Starowicz Julia, Górka Karol, Spytkowice- II miejsce, Brzeźnica- II miejsce

Wszystkim artystom gratuluję i życzę dalszych sukcesów . Rodzicom dziękuję za współpracę.

Kozioł Lucyna