W ostatni dzień stycznia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w ogromne torby. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a w sali średniaków, która na ten dzień zamieniła się w salę balową, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spidermana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Radę Rodziców. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. ZOBACZ ZDJĘCIA!!