„Dziś w naszej szkole jest bardzo wesoło, bo Babcie i Dziadków widzimy wokoło…”-tymi słowami rozpoczęła się uroczystość „Dnia Babci i Dziadka”, zorganizowana w związku z obchodami ich święta po południu dnia 7 lutego na hali sportowej w naszej szkole. Na uroczystość bardzo licznie przybyli dziadkowie naszych przedszkolaków. W czasie występu artystycznego, dzieci dziękowały ukochanym babciom i dziadkom za cierpliwość, opiekę i czas, jaki im poświęcają oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Złożyły piękne życzenia: przede wszystkim zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały im powodów do dumy i uśmiechu na codzień. Przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom niespodzianki na pamiątkę tego wspaniałego spotkania.Był to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, uśmiechów, radości, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w tej wspaniałej uroczystości!!! ZOBACZ ZDJĘCIA!!!