Warsztaty robienia stroików świątecznych maja w naszej szkole długą tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W tym roku szkolnym z inicjatywą wykonania stroików wielkanocnych wystąpiła Rada Rodziców. Pomysł spodobał się dyrekcji, nauczycielom i uczniom. Cały marzec na lekcjach plastyki i techniki oraz na popołudniowych zajęciach powstawały kolorowe realizacje pomysłowych ozdób wielkanocnych. Oczywiście materiały, z których wykonywaliśmy stroiki dostarczyli nam rodzice. Efekt końcowy zaskoczył nas wszystkich bardzo pozytywnie. Baranki, jajka , kury, koszyczki, wianki wykonane ręcznie będzie można zakupić podczas KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO, DNIA 7 KWIETNIA przy Kościele Parafialnym w Łączanach. Na zdjęciach można zobaczyć oryginalne stroiki wykonane przez uczniów i nauczycieli.