W ramach obchodów XXIII Gminnych Spotkań w Świecie Książek został zorganizowany w Bibliotece Publicznej w Brzeźnicy konkurs plastyczny pt."Wawelskie arrasy- ocalone dziedzictwo". Na lekcjach plastyki uczniowie zapoznali się z historią wawelskich arrasów, w którą wplecione są wątki biograficzne związane z postacią Franciszka Misi mieszkańca Łączan. Ukoronowaniem zajęć poświęconych arrasom było wykonanie pracy plastycznej. Najlepsze prace zostały nagrodzone w konkursie gminnym:

kategoria klas IV-VI :                 II miejsce Weronika Kozioł kl.V

                                                   Mateusz Stokłosa kl.VI

                                                III miejsce Kornelia Przewoźniak kl.IV

kategoria klas VII,VIII, III gim. : II miejsce Adrian Uchacz kl.VII

                                                III miejsce Julia Starowicz kl.III gim.  

Gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród 7 czerwca o godz, 13.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Brzeźnicy.