Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto.Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa.Święto wszystkich dzieci obchodziliśmy we czwartek, 6 czerwca.

     W tym dniu, słońce świeciło nad naszym przedszkolem dla wszystkich dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Główną atrakcją były dmuchane zamki, które zorganizowała dla nas Rada Rodziców. Radości dzieci nie było końca. Poza tym odbyły się zabawy muzyczno – taneczne i zawody zręcznościowo – sportowe. Nie zabrakło też zabaw na świeżym powietrzu. Szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami.  W czasie przerwy pomiędzy zabawą i tańcami, dzieci kosztowały słodki poczęstunek, którym były pyszne lody, również przygotowane przez Radę Rodziców .

      Przedszkolaki czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. 

Zobacz zdjęcia!!