W bieżącym roku mija 104 rocznica odzyskania niepodległości. W kontekście wojny w Ukrainie wydarzenie to nabiera nowego znaczenia. W całej Polsce obchodziliśmy uroczystości Narodowego Święta Niepodległości. Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły odbył się apel "W drodze do wolności" w wykonaniu klas: V,VI,VIII. Zaproszeni zostali Seniorzy oraz wychowankowie przedszkola.

Po uroczystej akademii Pani Dyrektor wręczyła  nagrody oraz dyplomy dla laureatów i uczestników szkolnego konkursu recytatorskiego, a także przyjęła z rąk naszych Gości prezent - szkic przedstawiający wizerunek patrona szkoły - Janusza Korczaka. Dziękujemy naszym Seniorom za ten miły gest oraz obecność w ważnym dla nas dniu obchodów Święta Niepodległości. Zdjęcia.