13.12.2022 r. został rozstrzygnięty multidyscyplinarny aktorsko-scenograficzno-fotograficzny  konkurs „Żywe obrazy” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie dla wszystkich uczniów i wychowanków szkół podstawowych oraz zespołów szkolno-przedszkolnych.

Konkurs polegał na odzwierciedleniu obrazu polskiego lub światowego malarza i utrwalenia go na fotografii. Pierwsze miejsce w konkursie zajęły uczennice Naszej Szkoły – Malwina Kutermak i Zuzanna Miśkiewicz z klasy IV, natomiast wyróżnienia zdobyli Antoni Luzar z klasy V oraz uczennice klasy VII Ewelina Gleń, Daria Kozioł i Zuzanna Szydłowska. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac konkursowych dostarczonych przez uczniów naszej szkoły.