Tradycją naszej szkoły, choć przerwaną pandemią, od zawsze były coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. W tym roku na szczęście udało nam się wróć do tego zwyczaju.

Po spotkaniach wigilijnych w klasach wszyscy zgromadzili się w hali sportowej, w której miało odbyć się przedstawienie. Od razu w oczy rzuciła się nam przepiękna scenografia, która wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy, wokaliści oraz tancerze z naszej szkoły, którzy przybliżyli nam historię Bożego Narodzenia raz jeszcze, tym samym prezentując nam swoje umiejętności i talenty. Całe widowisko uświetniły tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, które można było zaśpiewać razem ze szkolnym chórkiem. Cała publiczność wynagrodziła aktorów gromkimi brawami. Te jasełka będę zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością  przez następny rok.

Zobacz zdjęcia.