Chłopcy z Naszej Szkoły, na kolejnym etapie zawodów z piłki nożnej znowu okazali się najlepsi. W zawodach rozegranych w Bachowicach pokonaliśmy zespoły gospodarzy oraz drużyn z Nidku i Woźnik. Po wygraniu tych zawodów znaleźliśmy się w czwórce najlepszych zespołów z powiatu Wadowickiego w piłce nożnej halowej. Kolejny etap już za tydzień. W zawodach grali: Daniel Zelech, Franciszek Tomski, Mikołaj Bobak, Bartosz Aleksandrowicz, Nikodem Monica,  Jan Scąber, Samuel Wawro, Mateusz Wawro.

 

Kolejnymi sukcesami mogą pochwalić się również nasi tenisiści stołowi. Po kilku latach przerwy znowu mamy mistrza gminy Brzeźnica z Naszej Szkoły, został nim Mikołaj Bobak z klasy V. Wśród dziewcząt bardzo dobre III miejsce, zajęła Aleksandra Kozioł z klasy VI. W zawodach tych Naszą Szkołę reprezentowali również: Zuzanna Boczoń (IV miejsce), Jan Scąber (V miejsce), Marcjanna Mostowik, Mateusz Wawro, Nikodem Monica. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach rozgrywek.