16 lutego w Tłusty Czwartek nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji charytatywnej "Wyślij pączka do Afryki".

W tym dniu wolontariusze zorganizowali sprzedaż pączków  oraz innych słodkości. Cały dochód ze sprzedaży został przekazany na konto Fundacji Kapucyni i Misje. W tym roku mogliśmy wesprzeć projekt misjonarzy związany z nauczaniem dzieci w Czadzie i Republice Środkowej Afryki. Dlatego właśnie tegoroczna akcja ma podtytuł „Chcemy się uczyć - pomóż nam” co jest nierozerwalnie związane z zapewnieniem dzieciom dożywiania, pomocy do nauki oraz budową przedszkoli. Istotne są również miejsca, gdzie dzieci mogą spędzić czas poza szkołą.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim zaangażowanym, którzy wspomogli naszą akcję charytatywną!!!

Informację na temat akcji przeprowadzonej w naszej szkole możemy przeczytać również na stronie fundacji w zakładce- gdzie pączkujemy”.

Dyplom dla Naszej Szkoły

WhatsApp Image 2023 03 13 at 19.21.53