Kolejny przedszkolny rodzinny konkurs plastyczny rozstrzygnięty! Tym razem nasze przedszkole zorganizowało konkurs, którego tematem było „Drzewo Genealogiczne”. Zadaniem dzieci i ich rodziców było stworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny dowolną techniką plastyczną. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do konkursu złożono aż 17 prac, z których bardzo ciężko było wybrać te najpiękniejsze. Jury oceniając prace brało pod uwagę jego wykonanie, ilość pokoleń przedstawionych na rodzinnym drzewie genealogicznym i oczywiście pomysł! Wyniki przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE:

Kacper Dzidek

Fabian Wawro

Magdalena Zaremba

II MIEJSCE:

Antoni Kutermak

Wiktoria Tyrała

Kacper i Maksymilian Srokosz

III MIEJSCE:

Maja Mostowik

Paweł Prochownik

Rafał Wrona

NAGRODY ZA UDZIAŁ OTRZYMALI:

Fabian Folga

Filip Gawełda

Franciszek Gierek

Michalina Gibek

Igor i Nikola Klimczyk

Zofia Kozioł

Antoni Kuklewicz

Zuzanna Plackowska

Wszystkie dzieci otrzymały z rąk pani Dyrektor wspaniałe nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Bardzo dziękujemy Przedszkolakom i ich Rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie!

ZOBACZ ZDJĘCIA!!!!