eTwinLogoW listopadzie bieżącego roku szkolnego uczniowie klasy II SP przystąpili do międzynarodowego projektu eTwinning - Christmas Cards.Celem projektu jest zapoznanie z kulturą oraz zwyczajami bożonarodzeniowymi danych krajów Unii Europejskiej. W projekcie biorą udział siedemdziesiąt cztery szkoły z różnych krajów. Nasi uczniowie w świątecznej atmosferze oraz z ogromnym zaangażowaniem wykonali około stu różnorodnych kartek bożonarodzeniowych, zawierających życzenia zarówno w języku polskim, jak i również w języku angielskim. W Poniedziałek nasze kartki powędrowały do partnerskich szkół projektu min. Hiszpanii, Włoch, Gruzji oraz Turcji. My również z niecierpliwością czekamy na kartki świąteczne od naszych zaprzyjaźnionych szkół. ZOBACZ ZDJĘCIA!!!