Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go zawsze bardzo uroczyście. W piątek, w dzień przedszkolnej Wigilii, 20.12.2019r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.

     Zaraz po śniadaniu grupa Średniaków i Starszaków udała się do szkoły, aby obejrzeć „Jasełka”. Śpiew kolęd, a przede wszystkim piękne przedstawienie sprawiły, że wszyscy odczuli wielką radość w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Po zakończeniu „Jasełek” wróciliśmy do przedszkola, a tam już czekał na nas Wigilijny poczęstunek. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i śpiewały kolędy. W tym dniu na przedszkolaki czekała również pod choinką niespodzianka- świąteczna paczka od Świętego Mikołaja.

Z O B A C Z   Z D J Ę  C I A ! ! !