Wieczorową porą 17.01.2020 roku jasełka uczniów naszej szkoły zgromadziły rodziców, dziadków, mieszkańców Łączan, nauczycieli i pracowników na występie swoich pociech. Po raz drugi można było poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia, wspaniały klimat stworzony dzieki bogatej dekoracji. Jednak najwięcej emocji wzbudziła gra aktorska naszych młodych i utalentowanych uczniów z różnych klas. Zebrana w sali gimnastycznej widownia mogła obejrzeć tradycyjną historię Narodzin Chrystusa, której świeżego promienia dodał taniec aniołów w wykonaniu uczennic klasy II, oraz ciekawe sceny kłótni diabłów nad pokonanym Herodem, czy zabawne dialogi Żyda i pastuszka Kuby. Występ uatrakcyjniały śpiewy chóru dziecięciego, głównie uczniów klasy I, który towarzyszył aktorom na scenie oraz góralski taniec. Spotkanie było znakomitą okazją do rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku ufundowanym przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Łączanach. Czas umilał również występ naszych młodych muzyków z lokalnej Orkiestry Dętej. Zobacz zdjęcia!!!