”Naszą szkołę po raz kolejny odwiedzili edukatorzy z Urzędu Komunikacji Elektronicznej z kampanią edukacyjno-informacyjną „Klikam z głową”. Celem kampanii jest promocja bezpieczeństwa dzieci w sieci oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia, z jakimi mogą zetknąć się w Internecie. W czasie zajęć uczniowie klasy V i VI zostali zapoznani z zagrożeniami jakie niesie ze sobą Internet. Na przykładzie głównego bohatera zaprezentowanego filmu, prowadzący wykazali, że nie można ufać każdej osobie poznanej w sieci i że zawsze trzeba być ostrożnym wobec napotkanych treści. Wyjaśniali też, jak tworzyć bezpieczne hasła, dyskutowali z uczniami na temat tego, czym jest hejt i jak na niego reagować, jak radzić sobie z cyberprzemocą. Celem zajęć było także zwrócenie uwagi na negatywne skutki korzystania z płatnych usług m.in. Usług Premium. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa w kampanii oraz materiały informacyjne i drobny gadżet. Wychowawcy otrzymali materiały edukacyjne do zajęć z uczniami.