unnamedŻegnamy Naszego Przewodnika Duchowego, Kolegę z pracy,

Żegnamy Księdza Bogusława Szewczyka

Wczoraj (14.03.2020) dotarła do Nas smutna i nieprawdopodobna wiadomość; zmarł nagle Nasz Przewodnik Duchowy, Kolega z pracy Ksiądz Bogusław Szewczyk.

Ksiądz Bogusław pracował z nami od 2011r. Był nie tylko katechetą , ale i wielkim przyjacielem dzieci i młodzieży. Nas nauczycieli , pracowników zawsze wspierał dobrym słowem , modlitwą - kiedy dla któregoś z nas los okazywał się trudny.

Trudno w to uwierzyć….. jeszcze we środę omawialiśmy organizację rekolekcji Wielkopostnych, planowaliśmy pracę na przyszły rok szkolny….

Żegnamy Cię z ogromnym smutkiem ,mając jednocześnie nadzieję ,że będziesz nadal nas wspierał : Beata , Basia, Asia, Lucyna, Ania, Jola, Lucyna, Paweł, Renata, Anna, Monika, s.Julita, Aneta, Kasia, Izabela, Danuta, Monika, Magda, Maria, Ania, Anna, Gabriela, Anna, Józef, Lucyna, Beata, Weronika, Krysia, Lucyna, Małgorzata, Gabriela, Kasia i Ania.