W piątek 15 października odwiedzili nas Panowie Strażacy z OSP Łączany. Przedszkolaki już cały ranek wypatrywały w oknach Naszych Gości. Po śniadaniu rozmawialiśmy o tym, czym zajmuje się Strażak, jak wygląda jego strój, czy sprzęt oraz o tym, w jakich sytuacjach niesie Nam pomoc.
Nie zabrakło również strażackich zabaw ruchowych, a niektóre dzieciaki w ciągu dnia nie odstępowały na krok przedszkolnych, zabawkowych remiz, czy wozów strażackich. W wolnym czasie Przedszkolaki chętnie rysowały dla Strażaków, a w czasie spotkania, kilkoro z nich wręczyło Im swoje rysunki.

Bardzo dziękujemy Panom Strażakom za poświęcony dla Nas czas, a także możliwość obejrzenia z bliska wozów strażackich, bo to była dla naszych Przedszkolaków największa frajda.