Lista dzieci (po weryfikacji) przyjętych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Łączanach
Przedszkola Samorządowego na rok szkolny 2020/2021

 

Rocznik 2014

Adres

Gmina

1.

Cipcińska Michalina

Łączany ul. Krakowska 32

 

2.

Dzidek Kacper

Łączany ul. Lekarska 27

 

3.

Gawełda Filip

Ryczów ul. Okrężna 24

Spytkowice

4.

Grela Filip

Chrząstowice 45

 

5.

Jędrocha Dorian

Łączany ul. Słoneczna 19

 

6.

Kalińska Zuzanna

Łączany ul. Wiślana 44

 

7.

Kałuża Jan

Łączany ul. Krakowska 87

 

8.

Mozgała Zuzanna

Łączany ul. Spacerowa 10

 

9.

Pamuła Jakub

Łączany ul. Kolejowa 24

 

10.

Sommerfeld Laura

Łączany ul. Kolejowa 85

 

11.

Starzycka Julia

Ryczów ul. Okrężna 20

Spytkowice

12.

Tkaczyk Karolina

Łączany ul. Kolejowa 87

 

13.

Tyrybon Kacper

Łączany ul. Kolejowa 30

 

14.

Wawro Igor

Chrząstowice 135

 

15.

Wrona Rafał

Łączany ul. Kolejowa 28

 

16.

Źróbek Kacper

Łączany ul. Stolarska 8

 

Rocznik 2015

   

1.

Białek Alicja

Łączany ul. Wiślana 18

 

2.

Cipcińska Hanna

Łączany ul. Krakowska 32

 

3.

Jędra Franciszek

Łączany ul. Wiślana 60

 

4.

Kozub Aleksander

Łączany ul. Ogrodowa 20

 

5.

Klimczyk Igor

Półwieś ul. Górna 54

Spytkowice

6.

Kret Jan

Łączany ul. Wspólna 15

 

7.

Kozioł Zofia

Ryczów ul. Jana III Sobieskiego 77A

Spytkowice

8.

Kutermak Antoni

Łączany ul. Zagroda 41

 

9.

Majcherczyk Dominik

Łączany ul. Wspólna 11

 

10.

Meres Emilia

Łączany ul. Wiślana 66

 

11.

Młodzik Lena

Łączany ul. Słoneczna 16

 

12.

Srokosz Kacper

Ryczów ul. Kwiatowa 48

Spytkowice

13.

Stachura Martyna

Łączany ul. Spacerowa 3

 

14.

Stybak Leon

Łączany ul. Kolejowa 12

 

15.

Wolarek Anna

Łączany ul. Krakowska 45

 

16.

Wyka Julian

Łączany ul. Kolejowa 61

 

17.

Zwierz Antonina

Łączany ul. Kolejowa 53

 

Rocznik 2016

   

1.

Dudziak Jakub

Łączany ul. Ogrodowa 27

 

2.

Dziędziel Zofia

Łączany ul. Krakowska 85

 

3.

Folga Fabian

Łączany ul. Zagroda 35

 

4.

Gospodarczyk Nadia

Łączany ul. Wiślana 54

 

5.

Knapik Wiktoria

Kamień ul. Pod Górą 13

Czernichów

6.

Kolis Tatiana

Ryczów ul. Jana III Sobieskiego

Spytkowice

7.

Kozioł Michał

Łączany ul. Zagroda 22

 

8.

Kozioł Milena

Łączany ul. Lekarska 44

 

9.

Kubarski Oliwier

Łączany ul. Wiślana 66

 

10.

Kucharska Julia

Łączany ul. Kolejowa 53

 

11.

Littner Anita

Ryczów ul. Jana Pawła II

Spytkowice

12.

Makowski Alan

Łączany ul. Krakowska 56

 

13.

Morek Oliwia

Łączany ul. Ogrodowa 16

 

14.

Nowak Antoni

Łączany ul. Nowowiejska 17

 

15.

Peret Dominik

Łączany ul. Kolejowa 40

 

16.

Srokosz Maksymilian

Ryczów ul. Kwiatowa 48

Spytkowice

17.

Wawro Pola

Łączany ul. Długa 16

 

Rocznik 2017

   

1.

Attea Alan

Łączany ul. Wiślana 58

 

2.

Jędra Filip

Półwieś ul. Górna 53

Spytkowice

3.

Kacprzak Adrian

Łączany ul. Stolarska 2

 

4.

Klimczyk Nikola

Półwieś ul. Górna 54

Spytkowice

5.

Kozioł Tymoteusz

Łączany ul. Spacerowa 6

 

6.

Łabaj Filip

Łączany ul. Wiślana 13

 

7.

Maślona Zuzanna

Łączany ul. Wiślana 56

 

8.

Maślona Zuzanna

Łączany ul. Kwiatowa 9

 

9.

Młodzik Rafał

Łączany ul. Słoneczna 16

 

10.

Mostowik Mateusz

Łączany ul. Stolarska 7

 

11.

Okarmus Zuzanna

Łączany ul. Krakowska 3

 

12.

Pierzchała Jakub

Łączany ul. Krakowska 97

 

13.

Płonka Karol

Łączany ul. Ogrodowa 3

 

14.

Podgórny Artur

Chrząstowice 100

 

15.

Rybarczyk Zofia

Łączany ul. Spokojna 1

 

16.

Wawro Emilia

Łączany ul. Jaśminowa 4

 

17.

Wojtanek Antoni

Łączany ul. Długa 4

 

Liczba dzieci przyjętych do przedszkola w pierwszej rekrutacji: 67

Liczba wolnych miejsc: 8