Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Te dni uczciliśmy 28 stycznia w przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła serdecznym i ciepłym słowem oraz wspaniałymi życzeniami Pani Dyrektor. Dzieci zaprezentowały przygotowany z pomocą wychowawczyń program artystyczny, a następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Po zakończeniu przedstawienia, szanowni goście podziękowali brawami dzieciom za trud włożony w przygotowanie takiej wzruszającej uroczystości.

System.String[]