W roku szkolnym 2020/21 nasze przedszkole wzięło udział w programie „Szkolne przygody fajniaków”, którego celem była realizacja zadań zawartych w 4 ekologicznych scenariuszach zajęć, opartych na 4 żywiołach: ziemi, ogniu, wodzie i powietrzu.

Naszym zadaniem była realizacja scenariusza oraz wykonanie pracy plastycznej, związanej z tematyką zajęć. Po przesłaniu zdjęć prac plastycznych okazało się, że grupa MALUCHY znalazła się w gronie laureatów konkursu i zdobyła drobną nagrodę.

W konkursie brały udział klasy I-III oraz premierowo grupy 0. Łącznie do konkursu przystąpiło 2144 placówek i zostało przesłanych aż 6999 prac!

Zajęcia przeprowadzone w oparciu o przygotowane w ramach programu materiały pomogły w kształtowaniu wrażliwości ekologicznej u dzieci.