Czwartego  grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole  „VII Gminny Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy”, którego celem było propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez aktywne spędzanie czasu oraz rozwijanie sprawności fizycznej. To również świetna okazja do integracji uczniów ze wszystkich szkół  z naszej gminy. Głównymi organizatorami byli: dyrektor szkoły pani Beata Chmielowska, pani Barbara Piórkowska – Prorok, pan Paweł Wadowski. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Brzeźnica mgr inż. Bogusław Antos. W turnieju wzięły udział dzieci z klas II i III szkół podstawowych z Brzeźnicy, Łączan, Paszkówki, Marcyporęby, Sosnowic i Tłuczani. Do  zawodów przystąpiło  90-cioro dzieci z gminy Brzeźnica, które rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych, pokonując różne tory przeszkód. Wśród dzieci młodszych z klas II szkół podstawowych I miejsce zajęli uczniowie ze SP w Sosnowicach, II ze SP w Łączanach, trzecie ze SP w Brzeźnicy. W kategorii klas III szkoły podstawowej zwyciężyła drużyna z SP w Łączanach, drugie miejsce zajęła SP w Sosnowicach, a trzecie  SP w Brzeźnicy. Każdy z tych zespołów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medale. Tego dnia  dzieci obejrzały przedstawienie i  spotkały się również ze Świętym Mikołajem, który przyniósł dla każdego z nich słodki upominek. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Szczególne podziękowania przekazujemy panu Wójtowi Gminy Brzeźnica

za patronat nad imprezą a także partnerowi  CKiP w Brzeźnicy

oraz sponsorom.

Dziękujemy !!!!

System.String[]