Na ostatnich lekcjach w czasie zdalnego nauczania klasa II poznawała historię naszej ojczyzny, najstarsze miasta oraz legendy i baśnie z nimi związane. Dodatkowym zadaniem uczniów było wykonanie makiet grodów. Uczniowie klasy drugiej z pomocą rodziców wykonali zadziwiająco misternie i precyzyjnie wykonane z ciekawych, naturalnych materiałów makiety średniowiecznych grodów. Głównym celem zadania było zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnej, twórczej pracy. Była to bardzo owocna współpraca, która dała wszystkim wiele radości. Zabawa w przygotowanie makiety dała im dużo satysfakcji, rozbudziła kreatywność, rozwinęła umiejętności manualne. Makiety można oglądać na szkolnym korytarzu, które uczniowie przynieśli do szkoły w czasie nauczania hybrydowego. Rodzicom dziękuję za współpracę i zaangażowanie. A oto zdjęcia wykonanych makiet.

Zobacz zdjęcia.