Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Zadbaliśmy o to, aby Dzień Dziecka różnił się od zwykłego dnia i obfitował w wiele atrakcji. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu. Najwięcej śmiechu i zabawy przysporzyły uczniom konkurencje, przy których uczniowie świetnie się bawili. Nie zabrakło słodkości. Uczniowie klasy drugiej oprócz zabaw i konkursów wybrali się na wycieczkę po swojej miejscowości. Dzień upłynął w miłej atmosferze. Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta, składamy życzenia radosnego dzieciństwa, kochającej rodziny i wielu serdecznych przyjaciół.  Sukcesów w szkole oraz rozwoju pasji i telentów. Niech każdy dzień będzie dla Was nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą.

Zobacz zdjęcia.