Niezwykle świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 21 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na jadalni, na wspólnej Wigilii. Odświętnie ubrane przedszkolaki w skupieniu oczekiwały na rozpoczęcie Wieczerzy Wigilijnej. Na jadalni rozbrzmiewały kolędy, kiedy nastąpił doniosły moment- dzielenie się opłatkiem i składanie sobie świątecznych życzeń. Następnie dzieci zajadały barszczyk z uszkami, rybę i inne smakołyki. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych,  jak również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. ZOBACZ ZDJĘCIA!!!

System.String[]