W piątkowe popołudnie 26 stycznia szkolna hala sportowa wypełniła się po brzegi gośćmi, którzy przybyli na uroczystość „Dnia Babci i Dziadka”. Dziadkowie zasiedli wygodnie do stołów, na których czekał na nich słodki poczęstunek, a mali gospodarze – nasze Przedszkolaki wraz ze swymi Wychowawczyniami zaprezentowali swym gościom piękny występ.

          Na początek Pani Dyrektor przywitała wszystkie Babcie i Dziadków, składając im tym samym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Następnie Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie.  Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a Przedszkolaki odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności. Po występie dzieci odśpiewały dla swych Dziadków „STO LAT” i wręczyły przygotowane wcześniej laurki.

           Goście wielkimi brawami podziękowali za występ. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Uroczystość „Dnia Babci i Dziadka” okazała się dniem pełnym uśmiechu, wzruszeń i radości.

          Serdeczne podziękowania składamy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tak wspaniałego uświetnienia uroczystości, a Gościom dziękujemy za przybycie życząc jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! Z D J Ę C I A !!!

System.String[]