We wtorek 6 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana dzieci  przechadzały się po przedszkolu w kolorowych strojach. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, wśród których można było spotkać wróżki, królewny, ale i policjantów, motylki, był też strażak, Spiderman, Batman, a nawet Czerwony Kapturek. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

           Wystrój sali wprowadził przedszkolaki w radosny nastrój oraz zachęcił je do wspólnej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach ruchowych i tańcach.  Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z ich twarzy.

           W przerwie przyszedł czas na poczęstunek, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

           Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, w czasie którego organizowane są bale karnawałowe. Taki bal to dla przedszkolaków ogromne przeżycie, dzień niezwykły, bardzo wyczekiwany. Tak było i w tym roku u nas. Zorganizowanie Balu Karnawałowego umożliwiło dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

           Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku!

           Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!

System.String[]