Rodzice - najnowsze artykuły

Boże Ciało. Kiedy wypada? Uczniowie za kilka dni znów odpoczną od szkoły

Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - jest dniem ustawowo wolnym od pracy, ale także i szkoły. Chociaż jest ono świętem ruchomym, to jednak zawsze obchodzimy je w czwartek. W tym roku wypada ono już niedługo - 30 maja. To doskonała okazja do odpoczynku, ale i naładowania baterii. Już niedługo kolejny długi weekend.

Anita Skotarczak
  • Strój na zakończenie roku. Biała bluzka i ciemny dół to klasyka. W Sinsay, H&M i Pepco są promocje
  • Ksiądz ocenia prezenty komunijne. Jeden bardzo mu się spodobał, ale miał uwagę

Przygody w świecie małych odkrywców. Wspieranie rozwoju motorycznego dzieci

Zdolności motoryczne są kluczowymi umiejętnościami, które pozwalają dzieciom eksplorować świat. Dlatego od najmłodszych lat ważne jest, aby wspierać ich doskonalenie, ponieważ mają one wpływ nie tylko na rozwój poznawczy, ale także pomagają maluchom w osiągnięciu samodzielności i budowaniu pewności siebie. Warto więc motywować dzieci do aktywności fizycznej, takiej jak bieganie, skakanie, rysowanie czy zabawa z klockami, które pomagają w rozwoju zarówno motoryki dużej, jak i małej. Duży wpływ ma również zachęcanie ich do eksperymentowania oraz zdobywania wiedzy poprzez własne doświadczenia.

MATERIAŁ PROMOCYJNY
  • Ile dać pieniędzy na komunię? 'W żadnej kopercie nie było mniej niż 700 zł'
  • Po drugiej ciąży mąż zmienił się o 180 stopni. 'Praca była wymówką'

Po drugiej ciąży mąż zmienił się o 180 stopni. "Praca była wymówką"

Wspólny czas skurczył się do godziny, dwóch dziennie. Czasem obejrzymy jakiś film na Netfliksie. O ile nie zasnę w połowie zmęczona 15-godzinnym dniem, a on nie będzie ślęczeć przed służbowym laptopem. Nawet seks stał się unikatem - zwierza się załamana mama dwóch córek.

Marta Korotko

Dramatyczne sceny podczas pierwszej komunii. Mszę przerwał uzbrojony nastolatek

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w kościele w Abbeville podczas mszy celebrowanej z okazji pierwszej komunii świętej. Nagle do świątyni wszedł uzbrojony nastolatek. Choć szybko został schwytany, to wierni i dzieci zaczęli panikować, gdyż przestępca powiedział, że nie jest sam.

Magdalena Wróbel
  • Dziewczynki wsiadły do auta z obcym mężczyzną. Powiedział, że ich mama go przysłała. 'Dzwoń na alarmowy'
  • Koledzy dokuczali chłopcu, że nie idzie do komunii. Zareagowała babcia. 'Zrobię mu imprezę'

Te spodnie chce mieć każda dziewczynka. Mamy szukają w Sinsay, H&M i Lidl

Moda szybko się zmienia, ale od czasu do czasu zdarza się, że zatacza koło. Niektóre ulubione dziecięce postaci są jednak ponadczasowe, a dzieci niemal w każdym wieku pragną mieć w szafie ubrania z ich wizerunkiem. Tak właśnie dzieje się w przypadku Hello Kitty. Dla jednych "znak szatana", dla innych po raz kolejny, najnowszy krzyk mody.

W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe, Marta Korotko
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.