23 maja 2024 r. w galerii polsko- słowackiej w Brzeźnicy uczniowie klas siódmych
z naszej gminy uczestniczyli w Gminnym Konkursie Wiedzy „Mówię STOP uzależnieniom”. Naszą szkołę reprezentował zespól w składzie: Emil Boczoń, Emilia Mikołajek, Aleksandra Uchacz. Zmagania konkursowe były etapowe: najpierw uczniowie odpowiadali na pytania zamknięte, później otwarte, a w kolejnych  etapach musieli wykazać się kreatywnością i asertywnością w trakcie odgrywania scenek oraz tworzenia wierszy. Podczas tego zadania uczniowie przestrzegali swoich rówieśników przed sięganiem po środki psychoaktywne i propagowali aktywny styl życia.  Zespół  reprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy!