W październiku i listopadzie nasze przedszkolaki bardzo chętnie realizowały zadania przedstawione w ogólnopolskim projekcie „Magiczna Moc bajek”, do którego dołączyliśmy w październiku.

     Przedszkolaki obejrzały dawne dobranocki: „Misia Uszatka” i „Reksia”, słuchały opowiadania „Brat i siostra”, po czym zastanawiały się, co znaczy morał płynący z bajki, który brzmiał „Dobro, które dajemy innym działa i pomnaża się wracając do nas”. Poza tym stworzyliśmy Kodeks Dobrego Zachowania, pamiętając o tym, że powinniśmy szanować siebie i innych. Przedszkolaki wykonały również „Latawiec z serduszek dla przyjaciela” i zastanawiały się nad dobrym „przepisem” na przyjaźń.

     Dzięki udziałowi w projekcie nasze przedszkolaki rozwijają nie tylko zainteresowanie książkami i czytelnictwem, ale przede wszystkim uczą się odróżniać dobro od zła, rozwijają uczucia, wzbogacają wiedzę i rozwijają intelekt.

ZOBACZ ZDJĘCIA!!!