10.06.2024r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. " Wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy". Konkurs był skierowany do wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. W wydarzeniu udział wzięło 14 uczestników z trzech grup . Głównym celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Jury, w którym zasiadała m.in. sama Pani Dyrektor miała nie lada zagwozdkę z przyznaniem pierwszego miejsca.

Zatem, żeby sprawiedliwości stało się zadość, nagrodzeni zostali wszyscy młodzi uczestnicy. Każdy z nich otrzymał dyplom i nagrodę za udział w konkursie. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.